تبلیغات در بیرتک

امروزه تبلیغات نقش بسیار موثری در موفقیت کسب و کارها دارد. تبلیغات به انواع مختلفی انجام می‌شود که پرکاربردترین آن، تبلیغات در وب می‌باشد. با تبلیغات در وب شما محدودیت‌های مکانی و زمانی را برای نمایش آگهی و تبلیغ خود ندارید و تبلیغ خود را در فضای بیشتری منتشر می‌کنید.

تبلیغات با هدف‌های مختلفی هم صورت می‌گیرد. تبلیغات برای فروش محصولات یا خدمات، تبلیغات برای برندسازی، تبلیغات برای جذب بازدید کننده بیشتر، تبلیغات برای کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجوگر و بقیه مواردی که ممکن است مد نظر صاحب کسب و کار باشد.

ما در بیرتک، امکان تبلیغات آنلاین و وب را برای شما مهیا کرده‌ایم. انواع تبلیغات می‌تواند در صفحات بیرتک با توجه به شرایطی انجام شود.

تبلیغات به روش رپورتاژ آگهی

در حال حاضر ما تبلیغات به روش «رپورتاژ آگهی» را می‌پذیریم که طی آن شما یک مطلب بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کلمه را برای ما ارسال می‌کنید:

  • در مطلب ارسال که درباره موضوع مورد نظر شما است می‌تواند تا ۳ تصویر استفاده شود (یک تصویر شاخص و ۲ تصویر برای نمایش در محتوای آگهی).
  • تا ۳ تا لینک را در آگهی خود می‌توانید داشته باشید (که می‌تواند به صفحات مختلف سایت شما باشد).
  • مدت زمان نمایش این تبلیغ دائمی است و از سایت حذف نخواهد شد.
  • عنوان ۵ مورد از تبلیغات رپورتاژ آگهی در صفحه اول و بقیه صفحات سایت با عنوان «جدیدترین رپورتاژ آگهی‌ها» نمایش داده می‌شود که به ترتیب جدیدترین است.
  • هزینه رپورتاژ آگهی در سایت بیرتک در حال حاضر ۲۵۰.۰۰۰ تومان است.

یک نمونه از رپورتاژ آگهی در مجله اینترنتی بیرتک: نگو کار نیست، اینجا کلی کار ریخته!  مربوط به سایت کارسپاری

 

برای انجام تبلیغات خود در سایت بیرتک با ما از طریق یکی از روش‌های صفحه ارتباط با ما، تماس بگیرید.