درباره ما

داستان «بیرتَک» یک داستان تقریباً قدیمی و سابقه‌دار است. الان که دارم درباره «بیرتَک» در این صفحه می‌نویسم «بیرتَک» بیش از ۱۶ سال سن دارد!

یعنی بیش از ۱۶ سال پیش در اول اکتبر سال ۲۰۰۵ دومِین یا دامنه «بیرتَک» را با همین فکری که امروز دوباره یا چندباره به سرم زد، خریدم. هدفم راه‌اندازی یک مجله اینترنتی فارسی زبان بود و هست. چندباری کار مجله را استارت زدیم و بعد از مدتی با کار دیگری ادغام شد و فراموش شد. اما امروز که در حوزه اینترنت بعد از ۱۸ سال فعالیت، تخصصی‌تر کار می‌کنم با ثبت شرکت «پویا کارآفرین فیدار ایرانیان» (پوکفا) تصمیم دارم یک مجله اینترنتی بسیار حرفه‌ای را با مطالب بکر و تازه در موضوعات مختلف راه‌اندازی کنم.

امروز ۱۸ دی‌ماه سال ۱۴۰۱ یک روز تولد دیگری برای «بیرتَک» است. انگار جراحی و پیوندی شده است و عمر دوباره‌ای را یافته است تا رشد کند.

هِدِر و لوگویی که برای سایت انتخاب کرده‌ام همون ساخته قدیمی دوست بسیار ارزشمندم میثم جعفری‌نژاد است. این کار زیبا هر چند بیش از یک دهه پیش طراحی شده است اما هنوزم زیباست و به دل می‌نشیند.

«مجله اینترنتی بیرتَک» متعلق به شرکت پویا کارآفرین فیدار ایرانیان (سهامی خاص) به شماره ثبت ۴۳۵۷۶ است و تمامی حقوق مادی و معنوی آن متعلق به آن شرکت می‌باشد.

داستان بیرتَک از امروز جذاب‌تر خواهد شد؛ با تیم نویسندگان بسیار قوی و با انگیزه که با تلاش بسیار مطالب یسیار مفیدی از بصورت کاملاً یونیک و منحصر به فرد برای بازدیدکنندگان عزیز فراهم می‌کنند. لازم است در اینجا اعلام کنیم که کپی مطالب از سایت به هیچ وجه مجاز نیست اما نقل مطالب با ذکر منبع و لینک به birtak.com مجاز می‌باشد.